no face profiloweAgnieszka Paśko, 18 lat, uczeń, Gdańsk

1.    Czym dla ciebie jest fotografia ?

Z jednej strony odpoczynkiem, kiedy fotografuje przenoszę się do innego świata, wykreowanego przeze mnie, myślenie nad zdjęciem jest dla mnie relaksujące, najważniejsze jest to, że ja ustalam co chce pokazać i w jaki sposób, widzę efekt końcowy co motywuje mnie do kolejnych zdjęć. Z drugiej strony to niesamowite wyzwanie, ciężka praca, ciągle uczę się nowych rzeczy związanych z fotografią i edycją.

2.    Dlaczego zdecydowałaś się pójść do szkoły fotografii ?

Od zawsze fascynowały mnie zdjęcia i filmy, kiedy już miałam upragnioną lustrzankę i przeglądałam zrobione nią zdjęcia stwierdziłam, że coś jest nie tak, że moje prace nie wyglądają tak jakbym chciała i że trzeba by coś z tym zrobić.

3.    Dlaczego TSF ?

Szukałam na stronach internetowych szkół i kursów fotograficznych, wtedy natknęłam się na TSF, spodobały mi się programy kursów, doświadczenie i pasja prowadzących zajęcia oraz zdjęcia słuchaczy zamieszczone na stronie. No i wybrałam : )

4.    Co dała ci nauka w szkole ?

Dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, ale także motywacje do robienia zdjęć, rozwijania się i próbowania nowych rzeczy. Dzięki szkole umiem też krytycznie podejść do swoich prac, co jest bardzo przydatne przy własnej twórczości.

5.    Jakie są twoje fotograficzne plany na przyszłość?

Mam zamiar cały czas się rozwijać, brać udział w różnych konkursach i projektach fotograficznych. Sesje, plenery no i photoshop.

6.    Jakie są twoje dotychczasowe osiągnięcia ?

Przed pójściem do TSF fotografowałam tylko dla siebie, moje zdjęcia pokazywałam tylko rodzinie i znajomym, podczas uczenia się w szkole zaczęłam wstawiać moje prace na stronę internetową i pokazywać je większej ilości osób, moim małym sukcesem jest udział w  zbiorowej wystawie fotografii krajobrazu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *