11023110_10205608944638033_36434959_nJoanna Leśniak, 25 lat, Syców (Dolny Śląsk)

1.Czym jest dla Ciebie fotografia?

Dla mnie fotografia to przekazanie innym, części mojej wyobraźni. To również moja największa pasja. Gdy zamykam się w studiu, rozpoczyna się chwila dla mnie. Niektórzy ludzie relaksują się w wannie, przy książce, a ja zapominam o problemach gdy naciskam spust migawki.

2.Dlaczego zdecydowałaś się pójść do szkoły fotografii?

Od początku liceum myślałam o szkole fotografii i taki był po maturalny plan. Trochę to trwało zanim trafiłam na odpowiednią ścieżkę fotograficznej edukacji.

3. Dlaczego TSF?

Pewnego dnia postanowiłam, że wyprowadzę się z mojego małego miasteczka nad morze i właśnie tam zrealizuje się fotograficznie. Długo nie musiałam kopać w internecie, aby trafić na stronę TSFu. Zadzwoniłam, zapisałam się, pojechałam do Stegny na plener, potem były pierwsze zajęcia i tak już zostałam.

4. Co dała Ci nauka w szkole?

Ogromną wiedzę! Poza tym dzięki różnorodności zajęć trafiłam na moją ścieżkę. Na mojego fotograficznego konika- fotografie kulinarną
Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt: ludzie! Świetna kadra nauczycieli. Którzy nie tylko uczą, ale i wspierają. Poza tym przyjaciele! Ludzie, bez których nie przeszłabym przez szkołę, którzy dali mi nie zapomniane wspomnienia.

5. Jakie są Twoje plany fotograficzne na przyszłość?

Na najbliższą przyszłość planuję mocno rozwinąć się pod kątem fotografii kulinarnej. A potem może własna firma :)

6.Jakie są Twoje dotychczasowe osiągnięcia?

Póki co było tego niewiele. Autorska wystawa w 2010 roku, potem zbiorowe, szkolne wystawy (krajobrazu i inscenizacji). Cały czas pracuję nad tym i mogę się pochwalić, że ostatnio udało mi się nawiązać współpracę z dolnośląskim magazynem kulinarnym Kocioł.

Strona internetowa: Joanna Leśniak Fotografia

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *