tsf-profilowe

Justyna Pezała zwana Justą :)

1. Czym jest dla Ciebie fotografia?

Sposobem na spędzanie czasu, sposobem na życie, sposobem na zły i dobry humor. Czasem muszę od niej odpocząć, obrazić się na to co pojawia się na ekranie aparatu a potem znowu nie rozstawać z lustrzanką.

2.Dlaczego zdecydowałeś/-łaś się pójść do szkoły fotografii?

Decyzja podjęta w 3 sekundy. Pojawiła się myśl i została zrealizowana :)

3. Dlaczego TSF?

Tak jak w poprzednim punkcie, znalazłam i postanowiłam się zapisać :) Program wydawał się ciekawy, sporo zajęć, możliwość popracowania w studio.

4. Co dała Ci nauka w szkole?

Możliwość poznania wielu rodzajów fotografii i pracy w studio. Pozwoliło mi to sprawdzić w czym czuję się dobrze a co nie sprawia mi przyjemności. Okazało się również, że PS nie jest taki zły jak go malują :) (dziękuję Pani Karolinie :) ). Odkryłam też, że przy mojej chaotycznej naturze i niecierpliwości bardzo lubię wszelkie inscenizowane zdjęcia gdzie wymagana jest cierpliwość oraz kreatywna obróbka w PS – tutaj ukłon w stronę Piotra i zajęcia z pastiszu :)

5. Jakie są Twoje plany fotograficzne na przyszłość?

Nie wiem czy są sprecyzowane… Myślę, że nadal szukam czegoś co porwie mnie w pełni. Już powoli coś się krystalizuje, jednak zanim odnajdę swoją drogę to minie trochę czasu.

6.Jakie są Twoje dotychczasowe osiągnięcia?

Nadal fotografuję :) Ciągle się czegoś uczę i poszukuję nowych tematów na projekty. To najważniejsze. Osiągnięcia w postaci wystaw i konkursów i nagród nadal przede mną :)

 

Strona internetowa: https://www.eyeem.com/u/justynapezalahttps://www.instagram.com/yusta76/

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *