profilowe miniaturaSiergiej Kanarski. Fotograf, grafik, muzyk. Gdynia

Studiowałem na wydziale Grafiki w Gdańskim ASP zacząłem nowy kierunek fotografię .  Jestem artystą multimedialnym – komponuję muzykę , robię filmy oraz teledyski , grafikę ,ilustracje, fotografie  i inne rzeczy  związane z twórczością i samo wyrażaniem się za pomocą materii, która nas nie w niczym nie ogranicza.

1.Czym jest dla Ciebie fotografia?

Fotografia jest dla mnie czymś, co pozwala utrwalać rzeczywistość i zatrzymywać czas. Jest ona  też sposobem na oderwanie się od rzeczywistości i zachowania emocji danej chwili, ma ona w sobie coś mistycznego.

2.Dlaczego zdecydowałeś się pójść do szkoły fotografii?

Byłem laureatem konkursu „Moje Pomorze”,  gdzie nagrodą było studiowanie w TSF. Zdobyłem taką nagrodę parę razy z rzędu, więc mogłem pozwolić sobie na 3 letnie studiowanie w tej szkole.

3. Dlaczego TSF?

Liczne nagrody w konkursie „Moje Pomorze”.

4. Co dała Ci nauka w szkole?

Nauka w tej szkole uzupełniła wiele moich braków technicznych związanych z fotografią cyfrową oraz analogową. Poznałem też wielu ciekawych wykładowców i artystów. Stworzyłem wiele ciekawych prac podczas nauki.

5. Jakie są Twoje plany fotograficzne na przyszłość?

OGROMNE! :)

6.Jakie są Twoje dotychczasowe osiągnięcia?

Jestem laureatem wielu konkursów fotograficznych, graficznych  i filmowych oraz kilkukrotnym stypendystą Miasta Gdyni.

Strona internetowa: www.behance.net/SiergiejKanarski

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *