734377_128663463982495_856376853_n

Tomek, Nowakowski, obecnie student informatyki, Gdańsk.

1.Czym jest dla Ciebie fotografia?

Jest ucieczką, a właściwie doskonałą alternatywą dla tuzinkowego postrzegania świata. Inaczej mówiąc jest sposobem widzenia, a zdjęcia są jedynie jej owocem.

2.Dlaczego zdecydowałeś się pójść do szkoły fotografii?

Pewnie jak każdy, chciałem poszerzyć wiedzę oraz rozwinąć swoje umiejętności. Szukałem również sposobu na rozwinięcie swojej kreatywności.

3. Dlaczego TSF?

Po prostu miałem szczęście trafić akurat tutaj.

4. Co dała Ci nauka w szkole?

Najważniejszą rzeczą, którą według mnie cechuje TSF, jest nie ograniczanie słuchacza. Nie uczysz się tylko jak trzymać się poprawnych technicznie ram, ale co ważniejsze, jak te ramy umiejętnie przekraczać. Nauczyłem się tutaj, że wszystko można zrobić inaczej niż wszyscy, a co ważniejsze – lepiej. Podczas nauki dostałem potężnego „kopa”, gdzieś po drodze zgubiłem „lenia”, zamiast tego znalazłem sporo wiedzy i energii. Możliwość pracy w studiu na zawsze zmieniła mój sposób patrzenia na fotografowane przedmioty.

5. Jakie są Twoje plany fotograficzne na przyszłość?

Planuje zająć się fotografią produktu, w tym fotografią żywności. Szukam również nowego, kreatywnego połączenia świata fotografii ze światem wirtualnym.

6.Jakie są Twoje dotychczasowe osiągnięcia?

Napiszę tylko o najważniejszym, gdyż na razie jest ich mało. Podczas tych dwóch lat, udało mi się rozwinąć w kwestii fotografii, szczególnie produktu o 300 %. Obrona portfolio na 6 była dla mnie przełomowym momentem.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *